Filmy homoseksualizm, relacja homoseksualna, trójkąt miłosny

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje homoseksualizm, relacja homoseksualna, trójkąt miłosny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Historia obsesyjnej miłości dwóch francuskich poetów. W 1870 roku niespełna 18-letni Artur Rimbaud przybywa do Paryża. Udaje się do Paula Verlaine'a. Ich spotkanie staje się początkiem namiętnego i zgubnego romansu. Verlaine, zafascynowany talentem i osobowością chłopca , porzuca dla niego żonę i niszczy swoją reputację.
Czarna Dalia to opowieść o obsesyjnej miłości, pożądaniu i korupcji oparta na prawdziwej i do dziś nierozwiązanej historii brutalnego morderstwa Elizabeth Shore, początkującej hollywoodzkiej gwiazdki filmowej, która wstrząsnęła Ameryką. Zbrodnia ta była tak makabryczna, że zdjęcia ofiary nigdy nie zostały pokazane publicznie…
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.


Nancy Astley pracuje jako kucharka i kelnerka w nadmorskiej restauracji swojego ojca, aż do czasu gdy poznaje Kitty Butler, udającą mężczyznę. Życie Nancy ulega całkowitej transformacji. Poprzez romans z Kitty doświadcza zarówno euforii, jak też głębokiego rozczarowania. Wszystko to dzieje się w czasie siedmioletniej, samopoznawczej podróży.
Bardzo angielska opowieść o wzajemnych uczuciach trojga ludzi. Jest to trójkąt bardzo szczególny. Kobieta i mężczyzna zakochani w tej samej osobie, biseksualiście. Wspólnie próbują jakoś ustalić i określić dziwaczne relacje...
Allegra kocha Samanthę. Ale tego nie powie. Grace kocha Philipa, lecz on się z nią nie ożeni. Samantha porzuca Allegrę. Allegra spotyka Philipa. Philip porzuca Grace. Allegra zakochuje się w Philipie. Allegra spotyka Grace. Grace zakochuje się w Allegrze. A Allegra w niej. Allegra spotyka się z Phillipem i Grace jednocześnie nie mając pojęcia, że... tych dwoje było parą! Historia przypadkowych spotkań, psychoanalitycznych wymówek i walki kobiety o zaangażowanie w związek uczuciowy.
Cztery erotyczne opowieści z różnych, historycznych epok. Pierwsza Fala, umieszczona jest w czasach współczesnych (rok 1974) i pokazuje studenta i jego młodą kuzynkę, obmywaną na plaży przez morskie fale. Filozofia Teresy dzieje się w XIX wieku i skupia się na historii kobiety więzionej pod kluczem w sypialni. Erzsebet Batory jest portretem żyjącej w XVII hrabiny, rzekomo kąpiącej się w krwi dziewic, zaś Lukrecja Borgia nawiązuje do XV-wiecznej historii, w którą uwikłana była tytułowa Lukrecja, jej brat oraz ojciec, będący… Papieżem.
Dwóch mężczyzn fortyfikuje brytyjskie mieszkanie, aby mogło służyć jako cela, po czym porywają kobietę i przywiązują ją do łóżka. Zanim w ogóle widz zdąży jakoś zareagować lub coś pomyśleć, staje się świadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji i bynajmniej nie prostej i jasnej.
To jeden z tych filmów, co to są "o życiu". Opowiada losy trójki bohaterów, którzy próbują razem ułożyć sobie życie. Dwóch mężczyzn i kobieta. Wątek gejowski. Rozterki psychiczne, przełomowe wybory życiowe. Film ciągnie się od wczesnych lat dziecięcych bohaterów do pełnej dorosłości. Spokojna opowieść o niespokojnych duszach.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…